Stručná štúdia o Caterpillar Inc

Spoločnosť Caterpillar Inc je bežne známa ako CAT a sú známe svojimi funkciami. Výrobky Caterpillar sa pohybujú od inžinierskych vozidiel až po buldozéry. Jedná sa o jeden z tridsiatich obáv, kde je sledovaný Dow Jones Industrial priemer. História Caterpillar Inc začína koncom 19. storočia s výrobou parných traktorov pre poľnohospodárstvo. Po narodení moderných traktorov sa Caterpillars stal slávnym pre svoje traktory Caterpillar 30 a 60. Výrobky a komponenty firmy Caterpillar sú navrhnuté v 51 závodoch v USA, 58 rastlinách v iných krajinách. Spoločnosť Caterpillar má licenciu na výrobu odevov, klobúkov, obuvi a iných spotrebných výrobkov vo svojej značke.

Táto spoločnosť má v zozname nákupov zoznam približne 400 produktov. Vozidlo sa pohybuje od hydraulických rýpadiel po pásové traktory, traktorové rýpadlá, nakladače, motory, grejdery, terénne vozidlá, kolesové nakladače a poľnohospodárske traktory. CV90 a bojové vozidlá pechoty vyrába aj spoločnosť. Tieto zariadenia sa používajú na dopravu, cestnú výstavbu, baníctvo a iné účely. Pri výrobe kolesových nakladačov sú najväčšími výrobcami. Súčasné historické vozidlá sú motory. Motory naftového a zemného plynu a plynové turbíny sa vyrábajú aj vo svojom závode. Okrem svojich vlastných vozidiel sa motorové nafty a motory na zemný plyn používajú ako hlavné hnacie stroje v lokomotívach, lodiach a polotovaroch, pričom slúžia ako zdroj energie pre elektrárne s vysokou záťažou a generátory. Výrobky na obranu zateplenia sú dieselové motory, automatické prevodovky, Titánová pancierová mostná vrstva, teriérske bojové strojové vozidlo, trójsky bojový technický tank a tankové prepravky. Tieto výrobky sa vyrábajú v dcére obranných výrobkov v Shrewsbury a Shropshire. V súčasnosti vyrábané rumunské obrnené vozidlá MLI-84 a švajčiarske ľahké pancierové vozidlá Piranha III používa americká armáda.

Firma elektroniky Caterpillar zaviedla obchodnú jednotku s názvom Trimble Control Technologies LLC. Je to joint venture s Trimble navigáciou, ktorá vyvíja pokročilé produkty pre stroje na zemné práce v banskom priemysle a stavebníctve.striekane izolacie